VÝSLEDKOVÝ SERVIS | B-tým remizoval s brněnskou Zbrojovkou 2:2, stejně jako dorost se Zlínem. Ženy prohrály na Slavii těsně 1:2

mic v siti

Kromě ligového A-týmu sehrál své utkání v domácím prostředí rovněž B-tým, který v neděli remizoval se Zbrojovkou Brno 2:2. Slovácko v zápase sice vedlo 1:0, když se v 18. minutě trefil David Okoromi, ale Zbrojovka utkání ve druhém poločase otočila na 2:1. Bod pro Slovácko vystřelil v 94. minutě Rigino Cicilia.

1. FC SLOVÁCKO B – FC ZBROJOVKA BRNO B 2:2 (1:0)
Branky: 18. Okoromi, 90+4. Cicilia – 53. Hübel, 58. Štěpanovský.
1.FC Slovácko B: Urban – Ndubuisi, Onuoha, Souček, Milanov – Okoromi, Kudela, Křišťan, Juroška – Cicilia, Kvasina (71. Olayiwola). Trenér: Darko Šuškavčevič.

Dorost Slovácka U19 v krajském derby prohrával se Zlínem již 0:2, ale nakonec díky trefám Alabi a Baráta skončilo utkání dělbou bodů 2:2.

Ženy Slovácka pak těsně prohrály na půdě pražské Slavie, kde dlouho vedly 1:0 díky trefě Vojtkové ze 7. minuty. Ve druhém poločase však Slavia dvakrát skórovala a ženy Slovácka nakonec odjíždějí z Prahy bohužel s prázdnou.