Z Hradce Králové jede Slovácko s prázdnou

IMG_0441

Slovácko podlehlo v 9. kole Hradci Králové 2:0. V prvním poločase poslal domácí do vedení Čihák a po přestávce šance Slovácka na bodový zisk zmrazil druhým gólem Griger. V posledních minutách se prosadil ještě hradecký Čmelík.

Domácí začali aktivně a v první šanci se ocitl Vlkanova, jehož pokus dokázal chytit Heča. V následujících minutách se hra přesunula mezi šestnáctky a došlo na několik tvrdších soubojů. Po jednom z nich musel střídat hradecký Mihálik.

Domácí nakonec udeřili ze standardky, když nadýchaný centr poslal za Heču Filip Čihák.

Před přestávkou ještě hrozil Griger, ale jeho pokus pohotovým zákrokem zneškodnil velmi jistý Heča.

Druhou půli Slovácko stejně jako tu první začalo aktivně a hnalo se za vyrovnáním. Šance Kima ani Krmenčíka ovšem gólem neskončily.

Z ojedinělého brejku se naopak utrhl Adam Griger a zvýšil na 2:0 pro Hradec.

Slovácko ještě zkoušelo se stavem něco udělat a střídající hráči proháněli obranu domácích, jenže ta už byla hodně zatažená a dokázala odolávat. Naopak se ještě v samém závěru prosadil z úhlu hradecký Lukáš Čmelík a zpečetil skóre utkání.