Martin Svědík a jeho hodnocení utkání se Spartou Praha

svedik220423

"Musíme skousnout hořkou pilulku, zasloužená prohra 0:5. V prvním poločase jsme inkasovali brzký gól, Spartu jsme dostali do psychické pohody. Všechny tři góly v prvním poločase pramenily po našem špatném chování po ztrátě míče. Balony byly při ztrátě dost daleko od brány, ale naše organizace v tu chvíli nebyla vůbec dobrá. Do druhého poločasu jsme šli s tím, abychom zastavili brankostroj, podařila se nám snad dát branka a udělali jsme pro to maximum. Vydrželi jsme to ale 25 minut, pak Spartě nahrajeme na dva góly sami, když uděláme hrubé chyby v rozehrávce. Takováhle silná a rozjetá Sparta podobné chyby trestá. Bohužel to vyrostlo do výše 0:5. I když jsme měli šance, nedokázali jsme je využít, proto je z toho takový výsledek. Samozřejmě to mrzí, ale je potřeba se z toho rychle oklepat. Bylo vidět, že v organizaci nám chyběli klíčoví hráči. S takovým soupeřem, jakým je Sparta, je to znát. Nechci se na to vymlouvat, ale je to realita."