svedik220423

“Úvodní branku jsme soupeři sami připravili. Vydra projde přes čtyři hráče do šestnáctky a Šulc to dohraje. Pak šel náš výkon nahoru, pramenil z toho i gól na 1:1. Chleba se lámal při obrovské šanci Jurošky, mohl to dohrát do prázdné brány. Ale nutno uznat, že i Plzeň měla gólové příležitosti. Ve druhé půli jsme dokázali i podruhé vyrovnat, o to víc mrzí, že jsme prohráli z penalty v nastavení. Červenou kartu jsem dostal, protože se mi nelíbila penalta pro soupeře, ale neřekl jsem vůbec nic sprostého. Rozhodčí nemůže čekat, že nebudu mít v zápase emoce a že mi bude jedno, když dostaneme gól ve třetí minutě nastavení. Jen to potvrzuje naši jarní nepohodu, dostáváme spoustu laciných branek. Šance na čtvrté místo výrazně klesla, dnešní výsledek je jen odrazem naší jarní nepohody.”