VÝSLEDKOVÝ SERVIS | Dorost U19 dovezl cennou výhru z Ostravy. Tři body vezou z Plzně i ženy. B-tým na půdě Zlínska srazila branka z 93. minuty

dorost090924

Již v pátek B-tým Slovácka prohrál nešťastně na půdě otrokovického Zlínska 0:1. O výsledku rozhodl gól v 93. minutě. Zlínsko tak využil přesilovku, protože Slovácko hrálo od 68. minuty bez vyloučeného Kočího, který uviděl druhou žlutou kartu.

Naopak v sobotu dorost U19 zvítězil 1:0 na hřišti Baníku Ostrava, což bylo první zaváhání Baníku v této sezoně. Slovácko si tak připsalo cenné tři body.

Ženský tým Slovácka také uspěl, když vyhrál v Plzni 2:1. Tento výsledek přinesl další tři body do tabulky, kde ženám Slovácka patří 3. místo za oběma pražskými ”S”.